29 lipca 2016 Udostępnij

HUROM HH2G Test wyciskarki

Model HH 2G to nowa propozycja firmy Hurom, która jest bardzo dobrze wykonana i do sprzedaży trafiła nie tak dawno. Jeśli chodzi o stosunek do innych urządzeń to nowa wyciskarka przygotowany ma nowy silnik, który będzie pracował wolniej niż poprzednicy. Pozwala to użytkownikom na lepsza kontrolę wylotu pulpy, dzięki czemu sami decydujemy jaką klarowność będzie miał sok. Zmienił się również wygląd tego urządzenia. Ma ona nowy wał, sita i większą misę. Dlatego będzie można przygotowywać smaczniejszy sok w większych ilościach.

Dodatkowo będzie to taki produkt, który jest całkowicie wolny od bisfenoli, dlatego można być pewnym, że jest on bezpieczny dla zdrowia użytkowników. Ciekawe zastosowanie ma specjalna zatyczka, która pozwala na zatrzymywanie soku w urządzeniu i przelewanie w dowolnym momencie bez podstawiania naczynia. Umożliwi to również przygotowywanie innych napoi, w ramach których łączone będą różne składniki. Sprzęt pracuje z prędkością około 40 obrotów na minutę i jest to prędkość optymalna, która chronić będzie sok przed utlenianiem. Utlenianie zaś to pierwszy krok do pasteryzacji jakiej dokonuje się w stosunku do soków sklepowych. Dlatego właśnie trzeba na to uważać. Dzięki temu, że napęd przeniesiony jest tutaj na wał i nie mamy zębatek urządzenie będzie doskonale pracować i nie będzie tworzyć tak dużego hałasu. Mamy także lepszą kontrolę wylotu pulpy oraz nowoczesny system wycieraczek, który będzie gwarantował, że surowiec nie zostanie w urządzeniu.To model, w którym znajduje się jeden pracujący wał, który odpowiada za wyciskanie soku. Dzięki temu będzie on bardzo dokładnie wyciskał wszystkie warzywa czy owoce, które będą w nim umieszczone.

Wykonany z ULTEMU, który charakteryzuje się niesamowitą twardością jest to sprzęt, który będzie bardzo wytrzymały. Dzięki technologii wolnych obrotów oczekiwać może, że tego soku uda się wycisnąć z nieco więcej i jednocześnie będzie to sok zdecydowanie smaczniejszy, pełniejszy w swoim smaku, dlatego każdemu powinien przypaść do gustu.

Justyna

Redakcja stevija.pl