29 lipca 2016 Udostępnij

Kuvings Big Mouth B6000 Test wyciskarki

KUVINGS Whole Slow Juicer Big Mouth B6000 to świetna wyciskarka, która będzie sobie dobrze radzić między innymi z twardymi surowcami. Najważniejszym elementem jest szeroki wsad, co oczywiście ma duże znaczenie. Dzięki temu, że będzie on tak dobrze przygotowany można oczekiwać, że praktycznie z każdym owocem będzie można sobie dobrze poradzić. To ważna sprawa ponieważ nie będzie trzeba kroić owoców i tym samym można być pewnym, że nie dojdzie do ich utleniania. To ważna kwestia i warto oczywiście na to zwracać uwagę.

W tym modelu wyciskarki przygotowano silnik, który ma 240 W mocy. Jest to bardzo wysoka wartość jak na pionową wyciskarkę, do której właśnie zalicza się ten model. Dzięki temu będzie można sprawnie poradzić sobie z każdym surowcem co na pewno będzie ważne. Silnik nie będzie również szczególnie głośno pracował co dla wielu osób takżę będzie miało duże znaczenie. W związku z tym, że zastosowany będzie specjalny pionowy wał można oczekiwać, że surowiec będzie sam przesuwał się w stronę wała. W ten sposób będzie można uzyskać sok sprawnie bez popychacza. Mamy także zastosowany wygodny bieg wsteczny, który będzie można wykorzystywać w momencie, gdy dojdzie do zablokowania surowca. Dodatkowo mamy także element przepłukiwania urządzenia, dzięki czemu możemy oczekiwać, że łatwiej będzie takie urządzenie czyścić.

Mamy także rozwiązania, które są związane z wykorzystanym surowcem a więc Ultemem. To bardzo twardy surowiec, który ma gwarantować, że dosłownie każdy produkt będzie sprawnie przetworzony w tym urządzeniu i uda się z niego pozyskiwać maksimum soku. W zbiorniku znajduje się specjalna zatyczka, która daje nam możliwość zatrzymywania soku wewnątrz urządzenia i będzie można nalewać go bezpośrednio do szklanek w dowolnym momencie. Mamy także gwarancje, że zbiornik nie będzie przeciekał i tym samym jego czyszczenie również będzie łatwiejsze. mamy wentylację, która przygotowana jest w oparciu o trzy wyloty powietrza. To gwarancja, że sprzęt może pracować nawet przez około pół godziny bez przerwy. Model jest łatwy do składania, użytkowania. Pomiędzy pracą z surowcem można szybko przemyć pojemnik bez rozbierania urządzenia. Model ma wiele różnych możliwości, ponieważ dodatkowo mamy także akcesoria, dzięki którym będzie można ten sprzęt jeszcze lepiej wykorzystywać.

Daniel

Redakcja stevija.pl