29 lipca 2016 Udostępnij

Angel Juicer 8500S - Test wyciskarki

Doskonała efektywnosć oraz świetny wygląd. Tak właśnie będzie można określić wyciskarkę Angel Juicer 8500s, która jest prawdziwym hitem w ostatnich latach. Producenci w stosunku do poprzedników zdecydowali się wprowadzić wiele ciekawych udogodnień. Między innymi zastosowana została stal chirugiczna, która będzie gwarantować pełną sterylność, ale także będzie odpowiadać za wyjątkową jakość urządzenia. Nowoczesna konstrukcja sprawia, że pod każdym względem będzie to wyjątkowe urządzenie.

Napęd jest tutaj przygotowany w oparciu o dobry silnik o mocy 180W. Wydajne wyciskanie będzie możliwe dzięki temu, że mamy aż dwa wałki ślimakowe, które są do siebie bardzo dobrze dopasowane i dzięki temu praktycznie wszystkie produkty spożywcze będą dokładnie przerobione. Można spokojnie pracować na ziołach, warzywach liściastych czy orzechach. Wolna praca gwarantuje, że urządzenie nie będzie nagrzewać soków i dlatego nie będą one tracić cennych dla naszego zdrowia składników, na których powinno nam najbardziej zależeć.

Angel Juicer 8500s ma specjalny system w trzech stopniach, który prowadzi do wyciskania soku. Dzięki temu wydajność jest tutaj wyjątkowa i miąższ jaki zostanie będzie praktycznie suchy. Sok jest pozyskiwany ze wszystkich części owoców. Wyciskarka radzi sobie również doskonale z ziołami oraz trawami pszenicznymi. Precyzja z jaką będzie działać to urządzenie jest wyjątkowa i dlatego jakość tych przygotowywanych soków będzie doskonała, bezpieczeństwo pracy jest natomiast zapewnione dzięki bezpiecznikom termicznym, które będą wyłączać automatycznie sprzęt, gdy dojdzie do przegrzania silnika. Widać doskonale, że producenci o wielu kwestiach pomyśleli i zadbali o użytkowników. W związku z tym dostajemy sprzęt, który naprawdę doskonale się sprawdzi i warto będzie po niego sięgnąć. Urządzenie ma również udaną konstrukcję, co również będzie bardzo ważne. Dzięki niemu będzie można bowiem przygotowywać smaczny sok praktycznie z każdego owocu a sam sprzęt wyglądem będzie pasował do nowoczesnych kuchni.

Marek

Redakcja stevija.pl