5 listopada 2016 Udostępnij

Foppapedretti wchodzi na polski rynek

Foppapedretti jest jedną z najbardziej cenionych i rozpoznawalnych marek we Włoszech. W najbliższych miesiącach marka ma się pojawić także w naszym kraju. Foppapedretti to przede wszystkim meble drewniane oraz produkty dla dzieci, takie jak wózki i drobne akcesoria. Firma znana jest ze swoich produktów z drewna cechujących się wysoką praktycznością oraz pomysłowością projektów. Na pierwszy ogień do polskich sklepów rzucone zostaną przede wszystkim wózki dziecięce oraz foteliki dla dzieci oraz podstawowe meble dla nich: komody, łóżeczka i szafy.

Firma Foppapedretti

Marka Foppapedretti jest jeszcze stosunkowo słabo rozpoznawalna w naszym kraju, ale szybko się to zmieni. We Włoszech jest to potęga porównywalna nawet z Ferrari pod względem rozpoznawalności. W swoim kraju pochodzenia marka Foppapedretti uchodzi za produkty stosunkowo drogie, na które nie każdego stać, ale mówi się, że każdy chce je mieć. Są szczególnie popularne jako prezenty ślubne i zazwyczaj w każdym włoskim domu znajduje się przynajmniej jakiś drobiazg wyprodukowany przez tę firmę.

Przedstawiciele marki podkreślają, że Polaków i Włochów łączy bardzo wiele. Wśród wspólnych cech jest przywiązywanie dużej wartości do bezpieczeństwa i komfortu swojej rodziny. Foppapedretti na pewno będzie w stanie znakomicie zrealizować tego typu potrzeby, ponieważ na wszystkich rynkach, na których marka do tej pory się pojawiła, uchodzi za producenta najlepszego wyposażenia dla dzieci. Każdego roku liczba nagród w konkursach parentingowych, jakie zdobywa Foppapedretti, rośnie lawinowo. Firma otrzymała nawet prestiżową Red Dot Award dla jednego z jej wózków elektrycznych.

Akcesoria dziecięce

Nowoczesna marka

Warto podkreślać, że Foppapedretti bardzo mocno stawia na nowoczesny design. Sprawia to, że produkty dla dzieci są nie tylko w pełni bezpieczne i funkcjonalne, ale także posiadają znakomity design. Dzięki niemu marka określana jest jako jeden z ambasadorów znaku Made In Italy. Warto ponadto podkreślać, że nie byłoby to możliwe, gdyby firma nie wykorzystywała w swoich produktach najwyższej klasy materiałów i nie dbała o solidność procesu produkcji. Nie trzeba się jednak martwić o skomplikowanie techniczne akcesoriów dla dzieci. Wszystkie zostały pomyślane tak, by były intuicyjne w obsłudze.

Daniel

Redakcja stevija.pl